ETTEVÕTTEST

Koddi OÜ on juhtiv kvaliteetsete keevitus- ja paigaldusteenuste pakkuja.
Koddi OÜ on loodud 2010-ndal aastal Tallinnas. Sellest ajast oleme teinud tublisti palju tööd ja väga arenenud. Enne Koddi OÜ loomist oleme töötanud 12 aastat FIE-na (füüsilisest isikust ettevõtjana) ja kogunud erinevate uste ja nende lukkude, varikatuste, trellide, aedade, erinevate treppide, trepi- ja ka rõdupiirdete valmistamisel ja paigaldamisel palju kogemust.
Pakume keevitust, teraskonstruktsioone ja paigaldust kõikidele vajadustele.


Koddi OÜ-s usume, et iga ettevõta ja klient on ainulaadsed; me ei usu, et klientidega suhtlemisel sobib üks lähenemine kõikidele. Selle asemel kuulame klientide täpseid nõudeid ja kohandame vastavalt oma tooteid ja teenuseid, et pakkuda parima lõpptulemuse.

Missioon
Alati pakkuda usaldusväärset ja kvaliteetset teenust, arvestades kliendi soovide ja nõudmistega.

Väärtused
Omades erilisist klienditeenindust, töökindlust ja professionaalsust meie töö aluseks, on meie lõppeesmärgiks pakkuda teile parima kvaliteediga teenust.
Arvestada kliendi soovide ja vajadustega. Kui teha, siis teha korralikult ja kvaliteetselt oma tööd.


Miks just keevitamisfirma?
Keevitamistööd on ühed perspektiivseimaid töid Eestis ja ka mujal maailmas. Keevitamine ja paigaldused on meie jaoks huvitavad ning enesearendavad, kuna iga olukord vajab omaette lahendust ja lähenemist sellele. Keevitamine on meie jaoks kui kunst.KODDI OÜ krediidireiting